Nečekaný úspěch i zklamání aneb olympiáda!

26. června 2012 v 20:43 | ☾Nαfιє☽ |  Deník
Ano i já absolutní antitalent na sporty jsem šla na olympiádu ;).
Můj předpoklad byl zcela milný ale krásný.. Myslela jsem si že dojdu na staďák (stadion) počkám až si ti pravý sportovci odskáčou, odběhají, odházejí koulí nebo oštěpem a pak půjdu. Prostě skvělá představa dne "Půjdu 3x si hodím a odkráčím domů" ale..

Příjdu na stadion. 3. disciplína je hod a to nastupuju já. *Ano to jsem se nezmínila měla jsem jenom házet! Přeskočím to jak jsem se klepala kosu a sanžila se zahřát až do okamžiku kde nastupuji na hod. "Cože?! To jdu už druhá?! Ale já nechci!" říkám 'kámošce', ale to byla asi blbost si stěžovat zrovna jí protože ona šla první a taky se jí to moc nelíbilo. Ale.. Hazí! "Páni docela dost ale snad hodím víc.. Nene žadný snad určitě!" hadají se v hlavě moje sebevědomé a to milé já. "Kolá*vá Adéla" hlásí pořadetel. Házím, jednou, po druhé a po třetí a joo je to tam přehodila jsem kamarádku a všechny (teda až na jednu!) takže jsem 2.! Páni, skvělí! Potom co jsem se uklidnila z mého osobního vítězství trochu se zahřála tím že jsem začala skákat radostí metr vysoko mi naše milá pančelka oznámila že budu běhat štafetu!!! Cože? já astmatička, která má omluvenku na tělocvik aby nemusela běhat kilák? Vím jsem líná :D. Achjoo.. Tak o.k. Bude to moje 1. "opravdická" štafeta. Pak se dozvím že to je půlka hřiště takže 2oom. To vám povím já málem měla infarkt! A po dlouhém rozehřívání (na můj vkus bylo moc krátké) stojím na startu. *Puf* pistol a běžím 1. blíží se ale je poslední. To nikdy nedotáhnu a taky že ne ale zas tak hrozné to nebylo i přesto jsem skončily poslední..

A jelikož v Jičíně jsou 4 školy a 1 gympl tak je soutěživost obrovská! Hádejte kolikátý jsme byli? Pos.. první! :D A co mě nejvíc překvapilo vyhrály jsme úplně vše v atletice 'můj' hod, laťku, běh, štafetu.. ve hrách fotball, házenou, voleyball.. ! No prostě skvělí! Ale pak jsme musely ještě na 1 hodinu do školy :(.

*To byla zima! 13-15°c já tam tajtrdlíkovala v mikině která je slabá a profukuje :) a nebyl tam žádná gentleman který by mi půjčil mikinu (nebo takoví komu by jsem si řekla ♥) a tak jsem mrzla..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama