Květen 2012

Pár nových zážitků

28. května 2012 v 21:03 Deník
27. května
Tak jak jste asi už poznaly byla jsem na Troskách dominantě Českého ráje.
Trosky jsem navštívala asi už pff.. no prostě hodněkrát ;) . Ale to nebylo vše 1. jsme se jeli kouknout na nejkrásnější a asi i nejdražší, nejvzácnější a nejoriginálnější panenky Královehradeckého kraje . Z panenek jak už jsem řekla jsme si skočily na Trosky.. Pod nimi byla pěkná hospůdka a jelikož jsme měli i hlad tak jsme zdlábli levný blafy (nic moc ale šlo to). Koupily suvenýry a šli domu. Ještě k těm suvenýrům já si koupila krásný přívěšek kámen citrín neboli jak mi řekli ve škole "pivní kámen" dole je zlato-hnědá jako pivo a nahoře bílá jako pěna.28. května
Poznáte co je to za ptáčka? Žluté bříško, modrá hlavička, černá páska přes očička, za krčkem zelený pruh a zbytek modrý ano máte pravdu je to sýkorka modřinka. Maminky teď vyvádějí své mladé z hnízda a i to je zápletka mého příběhu. Ale od začátku.. Přijedu domu dřív (odpadla nám hodina bože děkuji ti! :D) najdu doma sestru (které je "nemocná" doma je jí 5 let) a vyrazíme ven. Na zahradě blbneme a najednou píp! Kouknu se ale nic. Za chvíly zase píp, píp, píp! Teď už se podívám opravdu pořádně a vidím krásnou malou sýkorku hledám, hledám její maminku ať koukám kam koukám kam koukám zase nic. Ptáčátko si tam tak skáče a najednou kuk maminka přiletí a už jí krmí (sem si oddychla :*). A bzz a je zase pryč.. Ptáčátko zustalo samo a odhopkává pryč na silnici a tak sem ho čapla a rychle položila do křoví aby ho nenašel náš kocour či pes. Snad to tam vydrží a přežije.. Tak držte Lily palce (no jo má i jméno (: )!

Cirque de Soleil - Alegría

27. května 2012 v 19:48
V sobotu 26. května 2012 jsem byla v Praze na Cirque de Soleil - Alegría.Je to něco jako cirkus ale nemluví tam ani nevystupují nejsou žadné zvířata.
Artisti předvádějí různá nebezpečná čísla při kterých zpívají 2 princesny jedna bílá která od zpívá většinu a mě víc sympatičtější černá.


Bohužel nedá se k tomu moc dodat a tak zde si najděte více ;D
Toto si není ono ale písnička je stejná a moc se mi líbí Alegría i kostýmy jsou stejné (aspoň ta princesna)